Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Оголошення

Шукаємо волонтерів для соціально-виховної роботи

Чуднівський районний сектор з питань пробації здійснює пошук волонтерів з метою залучення їх до соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації.

Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.
Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється за такими напрямами:
-  участь у проведенні соціально – виховної та індивідуально – профілактичної роботи із суб’єктами пробації;
-   участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;
- сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання та соціально корисної діяльності;
-   у наданні консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;
-  сприяння у реалізації апробаційних програм стосовно суб’єкта, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
-  участь у ресоціалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню правопорушень.

Діяльність волонтерів пробації, пов’язана із здійсненням наглядових заходів за дотриманням суб’єктами пробації обов’язків, визначених законом та покладених на них рішенням суду, передбачає участь у :
-   перевірці суб’єктів пробації за місцем роботи або навчання;
-   перевірці виконання обов’язків, покладених рішенням суду на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
-  перевірці достовірності поважних причин, що обумовили неявку суб’єктів пробації до уповноваженого органу з питань пробації в призначений строк;
-   заходах, пов’язаних із початковим розшуком суб’єктів пробації, місцезнаходження яких невідоме.

Бажаючих стати волонтером пробації просимо звертатися за тел.: 2-33-92.

 

             До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області.

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.
- працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком, та отримали кредити на:
 придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;
 модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
 удосконалення системи управління виробничим процесом;
 впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
 розроблення нових видів продукції (товарів);
 промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Банками - партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».


Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес - проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва розміщено на сайті департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.


Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації  до 02.04.2018 року*,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.


Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 20-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.


Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми»._____________________________
* Участь у конкурсі можуть брати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році. 


Увага! Конкурс «Яскраві діти України»

Громадська організація «Яскраві діти України» має ексклюзивні права на проведення конкурсу «SANREMOJUNIOR» в Україні, відповідно до чого організовує відбіркові змагання та фінальний конкурс на національному рівні в Україні.

З цією метою 13 лютого 2018 року в місті Києві відбудеться додатковий відбір конкурсу «Яскраві діти України».

Абсолютний переможець національних відбіркових змагань в Україні в рамках конкурсу «SANREMOJUNIOR» отримує право взяти участь у світовому фіналі конкурсу «SANREMOJUNIOR» в Сан-Ремо.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, у складі якого Народний артист України, український поет, автор сотень пісень Юрій Рибчинський, Народний артист України, співак і композитор Тарас ГІетриненко, інші провідні виконавці та музичні діячі.

Деталі проведення відбору на конкурс дитячої творчості у Положенні за посиланням в мережі Інтернет https://goo.gl/MX24Qkt.


Увага!

IV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»


Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 10 березня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Конкурс відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості продемонстрували молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України). Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

Почесним Головою журі є Народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

Пропонуємо творчо обдарованим дітям та молоді нашого району взяти участь у конкурсі-фестивалі.

Конкурс «Перлина Fest» відбудеться 10 березня 2018 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Контакти оргкомітету: 044-586-40-11, 067-520-11-35 Анастасія http://www.perlyny.com.ua


Всеукраїнська благодійна акція!


Всеукраїнський Благодійний Фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України. Цього року фонд «Серце до серця» організовує 13-ту Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 2 по 22 квітня 2018 року.

Кошти збиратимуться з метою придбання обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

За додатковою інформацією звертатися до організаторів благодійної акції за телефонами: (044) 278-40-19, (093) 605-30-20.

Запрошуємо небайдужих людей взяти участь у Всеукраїнській благодійній акції.