Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ю річницею незалежності України

 Дорогі земляки!


Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

 Синьо-жовтий Державний прапор України, який уже 28 років майорить над незалежною Україною, втілює в собі давню і величну історію державотворення, прагнення українського народу жити вільно в мирі та добробуті. Сьогодні наш стяг для кожного з нас є символом національної єдності, честі та гідності,

Тернистим був шлях боротьби за право мати самостійну країну. І головна заслуга у цьому належить українському народові – всім і кожному. За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети та падіння, втрати й здобутки.

Нині Україна знову перебуває у важкій ситуації, коли, прикриваючись благими цілями, внутрішні та зовнішні вороги намагаються посягнути на найдорожчий скарб українського народу – недоторканість  нашої Батьківщини.

Тому у день головного свята нашої країни ми дякуємо усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу. 

 Дорогі Чуднівчани! Наш спільний успіх напряму залежить від зусиль кожного з нас!  Тому  закликаємо до єднання, взаємної поваги і щирої любові до нашої рідної Вітчизни.

    Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожний дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! 

Від усієї душі бажаємо вам твердої віри у гідне майбуття української держави!

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому нашому народу! 
 
Зі святом незалежності України!


З повагою 

голова районної                                                голова районної
державної адміністрації ради
Олександр Лаврук             Павло Домашенко