Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови районної державної адміністрації Олександра ХОМИЧА та голови районної ради Павла ДОМАШЕНКА з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем будівельника!


  Неможливо уявити розвиток краю без існування будівельної галузі, без фахівців, які обрали своєю професією району об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи і дитячі садочки, будинки культури і сільські клуби, заклади торгівлі та багато інших. будівельну справу. Ваша щоденна, наполеглива праця завжди була і є почесною. Збудовані вами об’єкти житлового, соціально-культурного, виробничого призначення забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства.

Саме завдяки високому професіоналізму, невтомній енергії, багаторічній наполегливій праці багатьох поколінь будівельників створювалися сотні важливих для жителів нашого району об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи і дитячі садочки, будинки культури і сільські клуби, заклади торгівлі та багато інших.

З нагоди професійного свята зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру, родинного затишку, реалізації всіх проектів, успіхів у досягненні нових висот. Хай ваші руки не знають втоми і ніколи не покидає натхнення у роботі.
                          
   


Голова районної                                                     Голова
державної адміністрації                                        районної ради

           Олександр ХОМИЧ                                                 Павло ДОМАШЕНКО