Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Хомича та голови районної ради Павла Домашенка з Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі Чуднівщини!
Минуло шість років, як ми з вами раз і назавжди змінили вектор нашого українського майбутнього. Ті доленосні події листопада стали істинним символом очищення та оновлення нашої держави.
Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Цей день – незаперечний доказ відродження української нації та держави, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО/ООС. Дякуємо кожному з вас, дорогі чуднівчани, за ваш патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи. 

У цей знаменний і величний день з гордістю можна говорити, що українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти. Адже ми разом довели, що українці патріотичні, з високим почуттям гідності та непереборним духом свободи!

Щиро вітаємо всіх з Днем Гідності і Свободи, зичимо миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах.

Слава Україні! Слава Героям! Слава всьому великому мудрому та працьовитому українському народові!Олександр ХОМИЧ                                             Павло ДОМАШЕНКО

голова  районної                                                         голова районної ради
державної адміністрації