Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Петра Яригіна та голови районної ради Павла Домашенка з Днем медичного працівника

Шановні працівники та ветерани медичної галузі!
З нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!
Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. І кожен із вас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.

Сьогодення вимагає проведення реформ і нинішня реформа системи медичного обслуговування неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника й лікаря.

Ми впевнені, що ви успішно впораєтеся з поставленими завданнями.

Щиро бажаємо вам і вашим родинам наснаги, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність і надалі будуть надійним дороговказом у професійній діяльності.Голова районної                                             Голова районної
державної адміністрації                                 ради
                    Петро Яригін                                     Павло Домашенко