Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі Чуднівщини, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю. Тому питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами залишається актуальним і надалі.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави в цілому.

Тому від щирого серця вітаємо з днем місцевої демократії всіх хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної та місцевих рад, сільських та селищних голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів, ветеранів та жителів всіх територіальних громад сіл і селищ району. Впевнені в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягнення нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Бажаємо всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра,  витримки і стійкості, благополуччя і достатку. Нехай непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.


 
З повагою,                                            
голова районної                                   голова районної
державної адміністрації                       ради
    
         Олександр ЛАВРУК                             Павло ДОМАШЕНКО