Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Хомича та голови районної ради Павла Домашенка з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування та депутати усіх рівнів!

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю. Тому питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами залишається актуальним і надалі.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави в цілому.

Тож від щирого серця вітаємо з днем місцевої демократії всіх хто причетний до місцевого самоврядування. Впевнені в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягнення нових здобутків на ниві зміцнення Української державності. 

Бажаємо всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра,  витримки і стійкості, благополуччя і достатку. Нехай непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.


 
З повагою,   
                                         
голова районної                                            голова районної
державної адміністрації                                ради
    
         Олександр ХОМИЧ                                       Павло ДОМАШЕНКО