Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!
Вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!
Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. І тепер солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Сьогодні це свято має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни, щоденно виявляють мужність та героїзм.

Це свято є даниною пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Віримо в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Щиро бажаємо миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Слава Україні!
 

З повагою,
голова районної                                    голова районної
державної адміністрації                       ради
    
         Олександр ЛАВРУК                              Павло ДОМАШЕНКО