Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Тридцять два роки тому, 14 грудня, було завершено будівництво захисного саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської атомної електростанції. Це, по суті, була перша серйозна і важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Тож  щороку, саме цього дня, ми вшановуємо  наших співвітчизників, які упродовж майже восьми місяців ціною власного життя та здоров’я мужньо захищали людство від наступу неприборканої стихії. Пожежні, військові, міліціонери, будівельники, енергетики, лікарі, люди різних професій у числі перших відразу після вибуху реактора на ЧАЕС дружно та відчайдушно кинулися в смертельний двобій із незримим ворогом. І стояли, приборкуючи його, до останнього. На жаль, багатьох із тих, хто пройшов горнило атомного випробування, вже немає серед живих, дехто з них відійшов у вічність вже згодом, а решта захисників, через передозування організму радіацією, щоденно змушені боротися за своє життя.

Ми у вічному боргу перед вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню.
Ми низько схиляємо голови перед вашим подвигом, мужністю, героїзмом та відвагою.  
 
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції! Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя, шани, щирої поваги від людей і довгого життя під мирним сонячним небом нашої квітучої України.  

З повагою,
голова районної                                        голова районної
державної адміністрації                           ради
    
           Олександр ЛАВРУК                            Павло ДОМАШЕНКО