Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Загоненко та голови районної ради Павла Домашенка з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури
     та майстри народного мистецтва!
           
Щиро вітаємо вас із професійним святом!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розквіт держави, займається аматорською творчістю.

Українська земля багата талантами, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів школи мистецтв, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою, вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячні вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури. 
Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 
З повагою,

перший заступник голови                             голова районної  ради
райдержадміністраціїї                 

                            Наталія ЗАГОНЕНКО                                  Павло ДОМАШЕНКО