Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра ХОМИЧА та голови районної ради Павла ДОМАШЕНКА з Днем Конституції України

Шановні жителі Чуднівщини!
Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.
     Прийняття Основного Закону, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади в Україні, ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній, суверенній, соборній державі.

    Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Це першооснова формування політичних, економічних і духовних реалій нашого суспільства.

    Вітаючи  усіх жителів Чуднівщини з цим величним святом, висловлюємо вдячність за щоденну активність у громадсько-політичному та економічному житті району та країни.  

    Від усього серця бажаємо усім міцного здоров’я та миру, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості й далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

    Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!


Голова районної державної                      Голова районної
адміністрації                                          ради

       Олександр ХОМИЧ                                Павло ДОМАШЕНКО