Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з Днем працівників житлово-комунального господарства і сфери побутового обслуговування населення

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства  і сфери побутового обслуговування населення!
 Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу області, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.
 
Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного  господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття,  тощо. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.
 
Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.
 


Голова районної                                          Голова
державної адміністрації                             районної ради

         О. ЛАВРУК                                               П. ДОМАШЕНКО