Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани! Шановні чуднівчани!
Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і 74-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Ці дати уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів. 

Українці заплатили надто велику ціну за перемогу. Це – обірвана війною молодість, мрії, скалічені тіла і загублені долі, втрачені тисячі людських життів. У День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто виборов для нас цю Велику перемогу. 
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.                                               

Щиро бажаємо нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, оптимізму, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього.

Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості і мужності!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Олександр Лаврук,                                                Павло ДОМАШЕНКО,
голова районної державної                                    голова районної ради
адміністрації