Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лаврука та голови районної ради Павла Домашенка з Новим роком та Різдвом Христовим

З Новим роком та Різдвом Христовим !

Шановні жителі Чуднівщини !
Щиро вітаємо вас з новорічними та різдвяними святами.

Новий рік і Різдво – яскраві, урочисті свята, які вселяють надію і віру у себе, у свої сили, надихають на успіх та здійснення найзаповітніших мрій.    
Щиро дякуємо вам, шановні земляки, за розуміння і підтримку, за стійкість та наполегливу працю на благо України та Чуднівщини. Нашим захисникам – низький уклін та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. Ми пишаємося вами, нашими Героями.
Переконані: у країні знову запанує мир, а Україна стане сильною, шанованою, європейською державою, комфортним та рідним домом для кожного її громадянина.
Щиро зичимо, аби поріг Нового 2019-го ми всі переступили з добрими думками і радісними сподіваннями. Нехай і надалі непохитна віра та щира любов до рідної землі згуртовують нас до спільних дій та корисних справ. Хай світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця любов’ю і вірою.
З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

Голова районної державної                            Голова районної
адміністрації                                                    ради

               Олександр ЛАВРУК                             Павло ДОМАШЕНКО