Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Новини

«
»
 • Триває співпраця між відділом "Чуднівське бюро правової допомоги" та Чуднівським районним сектором з питань пробації

  В рамках проекту Міністерства юстиції України "Я маю право",  відповідно до укладеного меморандуму про співпрацю між відділом "Чуднівське бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  та Чуднівським районним сектором філії ДУ «Центр пробац ...
 • «Безпечні канікули»

  16 липня, в рамках проведення обласної акції «Безпечні канікули» при оздоровчому таборі «Корчагінець» в с. Троща, заступник директора та фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мирослава Микитюк та Валентина Ількова спільно з провідним фахівцем відд ...
 • Профілактичний рейд по місцях масового відпочинку молоді у вечірній час

  13 липня головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Марина Ткачук спільно із працівниками Чуднівського відділення поліції провели профілактичний рейд по місцях масового відпочинку молоді у вечірній час на території Трощанської та Карповецької сільських рад.
 • Рятувальники контролюють хід збиральної кампанії

  З метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій під час збиральної кампанії працівники Чуднівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області разом з представниками управління агропромислового розвитку РДА та працівниками Чуднівського відділення фонду соціального страхування проводять планові профілактичні заходи, практичні навчання із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії та  надають методичні рекомендації щодо дотримання правил пожежної безпеки.
 • Обираємо здоровий спосіб життя!

  13 липня головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Мирослава Скоржепа, завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей  служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Левчик спільно з головним спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергієм Брайоном провели профілактично-виховний захід на тему «Обираємо здоровий спосіб життя!» з дітьми, які оздоровлюються у ІІ зміні спортивно-оздоровчого табору «Корчагінець» (с. Троща).
 • ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

  Чуднівський районний військовий комісаріат в липні, серпні та вересні 2018 року проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України до наступних військових частин:
 • Торгівля дітьми – як себе застерегти

  Із року в рік усе більше дітей по всьому світу вивозять в інші країни або регіони з метою використання у важкій нелегальній праці, для роботи у сфері секс-послуг, створення дитячої порнографії або з метою всиновлення та випрошування милостині.
 • Служба у справах дітей інформує

  У системі засобів виправлення і ресоціалізації неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, важливе місце займає соціально-виховна робота, яку проводять працівники пробації та служби у справах дітей.
«
»