Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбулася щотижнева оперативна нарада при голові РДА

08 липня голова районної державноі адміністраціі Олександр Лаврук провів щотижневу оперативну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністраціі Наталіі Загоненко, керівників структурних підрозділів райдержадміністраціі, районних управлінь, відділів та служб, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено... 
коло основних завдань на найближчий період.

Розпочинаючи нараду Олександр Іванович коротко окреслив головні завдання, які в умовах сьогодення є найважливішими, як для кожного керівника так і для кожного громадянина України.  На його думку метою роботи усіх структур району є забезпечення стабільної роботи усього господарського комплексу району, створення комфортних умов для життя усіх його мешканців та їх соціальний захист. 

Зокрема, піднімалися питання підготовки закладів освіти до нового навчального року, функціонування стаціонарного відділення територіального центру с.Краснопіль, щодо розміщення знаків та розмітки дорожнього руху на території міста та ряд інших.

Присутні керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Підсумовуючи роботу наради Олександр Іванович закликав до конструктивності та відповідальності кожного за доручену ділянку роботи.

За наслідками наради підготовлено Доручення голови райдержадміністрації та встановлено контроль за виконанням усіх завдань, передбачених даним документом.