Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбулася щотижнева оперативна нарада при голові РДА

10 червня голова районної державноі адміністраціі Олександр Лаврук провів щотижневу оперативну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністраціі Наталіі Загоненко, керівників структурних підрозділів райдержадміністраціі, районних управлінь, відділів та служб, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло.... 

основних завдань на найближчий період. Розпочинаючи нараду Олександр Іванович коротко зупинився на питанні відкриття  оздоровчого  сезону в комунальному підприємстві «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець». Керівник району звернув увагу всіх, хто задіяний в організаціі оздоровлення, вжити дієвих заходів щодо комфортного та повноцінного відпочинку дітей.

Присутні керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Підсумовуючи роботу наради Олександр Іванович закликав до конструктивності та відповідальності кожного за доручену ділянку роботи.

За наслідками наради підготовлено Доручення голови райдержадмінстраціі та встановлено контроль за виконанням усіх завдань, передбачених даним документом.