Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбулася оперативна робоча нарада при голові РДА

Сьогодні, 13 січня голова райдержадміністрації Олександр Хомич провів оперативну робочу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Рудика, керівника апарату райдержадміністрації Світлани Атаманчук, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь, відділів та служб, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло основних завдань на найближчий період.

Керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Олександр Степанович акцентував увагу присутніх керівників щодо сталого функціонування об’єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період. 

Продовжуючи свій виступ голова райдержадміністрації коротко зупинився на проведенні дієвих заходів на території області щодо ліквідації нелегального обігу та роздрібної торгівлі пальним та нафтопродуктами. Наголосив, що в районі також буде створена робоча група, до якої буде залучено представників правоохоронних та контролюючих органів, які здійснюватимуть перевірку незаконних АЗС на підпорядкованій території.

Також, довів до відома про спеціальні заходи з протидії незаконному гральному бізнесу. Зокрема, про створення в області мобільних груп, які забезпечують відпрацювання гральних закладів та припинення їх діяльності у населених пунктах Житомирщини.

Підсумовуючи роботу наради очільник районуї закликав до конструктивності та відповідальності кожного за доручену ділянку роботи.