Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбулася щотижнева оперативна нарада при голові РДА

Голова районної державної адміністрації Олександр Лаврук провів щотижневу оперативну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Загоненко, керівників районних управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

На нараді детально проаналізовано стан справ з питань цивільного захисту населення району. Про роботу, яка проводиться у цьому напрямку та з проблемами, які виникають при забезпеченні умов для захисту населення при надзвичайних ситуаціях доповіла завідувач сектору цивільного захисту населення Вікторія Шпита. З усіма аспектами функціонування галузі освіти у районі учасників наради ознайомив головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Ігор Кучмій.

Також  піднімалися питання щодо ситуації у фінансовій сфері, зокрема, про наповнення бюджету району, обговорено найважливіші питання в галузях сільського господарства, медицини, культури, соціального захисту, тощо.
 
Підсумовуючи роботу наради Олександр Іванович закликав до конструктивності та відповідальності кожного за доручену ділянку роботи.
   
За наслідками наради розроблено Доручення голови райдержадміністрації та встановлено контроль за виконанням усіх завдань, передбачених даним документом.