Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбулася щотижнева оперативна нарада при голові РДА

Голова районної державної адміністрації Олександр Лаврук провів щотижневу оперативну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Загоненко, керівників районних управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.
 
Усі керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.
 
Зокрема,  піднімалися питання щодо бюджету району, про найважливіші питання в галузях сільського господарства, освіти, медицини, культури, соціального захисту. Оскільки незабаром розпочнеться оздоровча кампанія, то керівник району акцентував увагу на необхідності проведення наради по питанню готовності до роботи  дитячого оздоровчого табору «Корчагінець».        
    
За наслідками наради розроблено Доручення голови райдержадміністрації та встановлено контроль за виконанням усіх завдань, передбачених даним документом.