Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

На щотижневій нараді в райдержадміністрації обговорено поточні питання та плани на найближчий період

Голова районної державної адміністрації Петро Яригін провів щотижневу нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Загоненко, керівників районних управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

У ході наради розглянуто питання виконання завдань за минулий тиждень, питання про стан забезпечення життєдіяльності району, про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності.

Піднімалися питання щодо стану справ у фінансовій сфері, зокрема, про наповнення бюджету району та особливості поточного періоду у зв’язку з відпускною кампанією. Обговорено найважливіші питання в галузях сільського господарства, освіти, медицини, соціального захисту.

У штатному режимі працюють підрозділи, які опікуються питаннями дитячо-сімейно-молодіжної політики. Оскільки в районі розпочалась оздоровча кампанія, то керівник району акцентував увагу на необхідності   дотримання усіх вимог і норм щодо забезпечення цікавого і безпечного відпочинку дітей.
 
За наслідками наради відповідним службам дано конкретні доручення та встановлено терміни виконання.