Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Виставка-конкурс «Подарунок воїну»

24 листопада на базі районного будинку школяра проведен виставку-конкурс «Подарунок воїну» серед вихованців РБШ, до участі в якій запрошувалися  учні ЗНЗ району. 
Близько 100 школярів створювали подарунки військовослужбовцям з нагоди Дня Збройних Сил України у трьох номінаціях: малюнок, сувенір та листівка. Змагалися конкурсанти у двох вікових категоріях: молодша – 7-12 років, старша – 13-18 років.

Доклавши усі свої вміння та частинку свого тепла і любові перемогли у відповідних номінаціях Дарина Кидисюк, Софія Бондар, Анастасія Юрчишина (гурток «Декоративна творчість»), Ольга Сив’юк (гурток «Чарівний бісер») з Чуднова; Тетяна Пастернак (гурток «Декоративна творчість») з Вільшанки; Марина Катюха (гурток «Штучні квіти») з Дубищ. Ці талановиті вихованці будуть представляти Чуднівський район на обласній виставці-конкурсі «Подарунок воїну».

До конкурсу долучилися учні Карповецької, Галіївської, Трощанської, Красносільської,  Стетковецької школи.

Усі вироби та солодкі подарунки, які діти будуть виготовляти під час виконання практичного завдання, будуть передані військовослужбовцям, що проходять службу у зоні АТО.