Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Велике будівництво: з 1 вересня діти Чуднівщини матимуть сучасний багатофункціональний стадіон

На території опорного навчального закладу «Чуднівський ліцей» Чуднівської міської ради знаходиться стадіон, побудований у 1987 році,  який на сьогодні вже не відповідає потребам гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення і дозвілля дітей та молоді району.
Тому в 2019 році було прийнято рішення щодо подачі проекту на конкурс по відбору проектів, які можуть реалізуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку із запланованою вартістю робіт по реконструкції у сумі 5276,640 тис. грн. Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» було включено проект «Реконструкція стадіону за адресою: вул. Соборна, 1, м. Чуднів Житомирської області» та передбачені необхідні кошти.
Роботи, з реконструкції стадіону Чуднівського ліцею, які розпочалися 1 липня 2020 року підрядною організацією ТОВ «МІТТЕЛ» м. Київ  виконувались вкрай повільно, без будь якої реації на зауваження районних органів влади. 8 липня 2020 року в Чуднівській районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та керівників силових структур області з активом  Чуднівського, Романівського та Любарського районів, метою якої було обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів або силових структур районного рівня, які потребують вирішення на рівні області чи держави. Представники Чуднівщини підняли питання щодо повільного виконання будівельних робіт по реконструкції стадіону. Після наради голова ОДА особисто відвідав будівельний майданчик на території КЗ «Чуднівський ліцей» та зустрівся з представниками ТОВ «МІТТЕЛ», яким персонально під їхню особисту відповідальність дав доручення завершити будівництво до початку  навчального  року.

Тому у дітей Чуднівщини 1 вересня 2020 року відбудеться не тільки свято першого дзвінка, а й свято відкриття нового стадіону з футбольним полем, розміром 90 х 54 м, багатофункціональним спортивним майданчиком, розміром 40 х 20 м (баскетбол, волейбол, теніс) зі штучним покриттям, біговими доріжками (зі штучним покриттям), трибунами з накриттям, на яке, на знак вдячності за сприяння і підтримку, заплановано запросити голову ОДА Віталія Бунечка.