Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Подаруй дитині радість виховання у сім’ї «Візьміть дитину у родину»

Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей.
Та на жаль вони є. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Тим, хто не байдужий до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і має бажання взяти на виховання дитину, повідомляємо, що наша держава всебічно підтримує створення сімейних форм виховання таких дітей. Це прийомні сім'ї  та дитячі будинки сімейного типу, метою створення  яких є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім'ї на виховання та спільне проживання.

Дитячий будинок сімейного типу - це сім'я, яка створюється за бажанням подружжя або окремої особи (батьки-вихователі), які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Прийомна сім'я - це сім'я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від одного до чотирьох дітей для виховання і спільного проживання.

Як держава підтримує прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу?
- Прийомна дитина зберігає статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування і користується усіма відповідними пільгами;
- прийомні батьки, батьки - вихователі отримують від держави щомісячну соціальну допомогу на утримання дитини;
- прийомні батьки, батьки – вихователі отримують щомісячне грошове забезпечення за виконання своїх обов’язків;
- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу супроводжує фахівець, який допомагає долати труднощі.
Якщо Ви відчуваєте, що Ваша сім’я може прихистити дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, просимо звертатися до Чуднівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою м. Чуднів, вул. Cоборна, 3 або телефонувати за номером: 2-11-11.

Чуднівський РЦСССДМ