Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Райони та ОТГ до 15 серпня мають сформувати пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт

Житомирській області цього року на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, з держбюджету надають 18 млн грн. До 15 серпня 2019 року райони та ОТГ мають надати пропозиції щодо купівлі житла дітей-сиріт до ОДА.
Цього року є кілька змін щодо використання дежавної субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Так, за словами директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрія Прокопця, житло будуть купувати шляхом укладення договору купівлі-продажу, за яким передбачається накладення заборони на відчуження протягом десяти років.

«В області вже створили 46 місцевих комісій при райдержадміністраціях і міськвиконкомам та ОТГ, які до 15 серпня мають сформувати потребу у коштах, подавши її до обласної комісії, та підготувати всі необхідні документи. В свою чергу обласна комісія до 1 вересня розгляне пропозиції з районів та ОТГ, після чого приймемо рішення про розподіл 18 млн грн субвенції між місцевими бюджетами. Так як часу залишилось небагато, закликаю дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та їх опікунів або уповноважених осіб якнайшвидше звернутися до органу соцзахисту, аби детально ознайомитись із новими умовами отримання житла або грошової компенсації», – наголошує Юрій Прокопець.

Також цього року діти-сироти, які перебувають на квартирному обліку, зможуть самостійно підібрати собі житло на ринку нерухомості та отримати грошову компенсацію для його купівлі.

На цьому наголосив директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець, розповідаючи про порядок використання державної субвенції на житло.

Довідково: Порядок та умови використання субвенції затверджено  постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року за № 616 .