Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбувся відкритий кубок району з волейболу

11 січня на базі спортивного залу Чуднівського ліцею відбувся відкритий кубок району з волейболу. Офіційну частину спортивних змагань відкрив заступник голови райдержадміністрації Олександр Рудик, який привітав учасників і побажав їм гарної гри та перемоги найсильнішій команді.

Для участі в змаганнях запрошено 5 команд із різних регіонів Житомирської області, а саме: м. Новоград-Волинськ; фарм клуб «Житичі» ДЮСШ м.Житомир; «Біоресурс»  м. Житомир та дві команди з Чуднівського району.

Турнір пройшов у напруженій та цікавій боротьбі. Вболівальники бурхливими оплесками і вигуками підтримували свої команди.

За результатами спортивної боротьби на волейбольному майданчику місця розподілилися наступним чином: перше місце отримала команда Чуднівського району, друге – м.Новоград-Волинська, третє – «Біоресурс» м.Житомир, четверте - ДЮСШ м.Житомир  «Житичі» та п’яте команда с.Вільшанка.

По закінченню змагань команди нагороджені грамотами, командними грошовими преміями та цінними подарунками, а переможець кубком.

Крім того, кращий гравець з кожної команди відзначений цінним подарунком.