Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Проведено профілактичний захід із засудженими, що перебувають на обліку в центрі пробації

6 листопада працівниками  районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та Чуднівського РС філії ДУ «Центр пробації» проведено профілактичний захід із засудженими, що перебувають на обліку в центрі пробації на тему «Вплив алкоголю на організм людини» та продемонстровано відеоролик, у якому показано руйнівний вплив, навіть малих доз алкоголю, на найважливіші органи людини, а як наслідок, захворювання та порушення їх функцій, зокрема:  мозку, серця, печінки, шлунку та життєдіяльності організму в цілому.

Захід спрямований на попередження надмірної кількості вживання алкогольних напоїв та мінімізацію вживання для осіб, які вже мають алкогольну залежність. Алкоголізм – це регулярне споживання великої кількості алкоголю протягом довгого періоду часу.

Це найбільш серйозна форма наркоманії у наші часи, від якої залежить злочинність нашої нації, адже 80 відсотків протиправних діянь трапляється в стані алкогольного сп’яніння.  Завдання заходу – переконати  суб’єктів пробації в згубності вживання спиртних напоїв.

Учасники заходу отримали інформаційні буклети «Шкідливі звички: куріння, алкоголізм, наркоманія».