Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

На Чуднівщині відзначили День фізичної культури та спорту

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який в Україні традиційно відзначають у другу суботу вересня, на Чуднівщині відбулися урочисті заходи.
Так у селищі Великі Коровинці урочисто вшанували кращих спортсменів та  фахівців галузі району минулих років на базі районного краєзнавчого музею, де пройшла  зустріч «Спортивна гордість Чуднівщини», на яку було запрошено ветеранів спортивної галузі району. Спортивну родину району зі святом вітали завідувач сектору культури, молоді та спорту  райдержадміністрації Аліна Свідан, голова  Великокоровинецької селищної ради Сергій Поруба, керівник  місцевого господарства Віталій Войтко, які побажали наполегливості, наснаги та перемог усім, хто присвятив своє життя великій справі популяризації та розвитку фізичної культури і спорту Чуднівщини. Ветерани спорту поділилися чудовими спогадами про свої здобутки у спорті, після чого було відкрито пам’ятну експозицію з історичними фото, цікавими матеріалами та книгою досягнень.

Далі у Великокоровинецькій ЗОШ І-ІІІст. відбулося урочисте відкриття футбольного турніру, де змагались команди з с. Пятка та смт. Великі Коровинці. Перемогу здобула команда Великокоровинецької ЗОШ. Обидві команди показали чудову гру. Особливо запам'яталися останні хвилини гри, де відбулась дуель між воротарями.  По закінченні футбольного матчу, ветерани спорту вручили молодому поколінню грамоти, кубки, медалі.

Ми ще раз переконалися, що в нашому районі працюють і вчаться розумні, творчі, сильні, спритні й сміливі люди.
 
Щиро дякуємо організаторам та учасникам заходу, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Тільки підтримуючи це прагнення з малечку ми зможемо отримати здорове покоління, яке гідно представлятиме наш регіон не лише в Україні, а й за її межами.Сектор культури, молоді та спорту
райдержадміністрації