Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Чуднівщина вшанувала працівників соціальної сфери

Напередодні Дня працівників соціальної сфери в районі вшанували людей, які допомагають найвразливішим категоріям наших громадян.
Привітали та нагородили кращих працівників галузі голова райдержадміністрації Олександр Лаврук, голова районної ради Павло Домашенко та Чуднівський міський голова Іван Розводовський. Керівники висловили вдячність усім працівникам соціальної сфери Чуднівщини, за сумлінне виконання професійних обов'язків, за благородство душі, чуйність і терпіння.    

До привітань приєднався заступник голови районної ради ветеранів Микола Шваб, який також у своєму виступі підкреслив важливість та особливість роботи соціального працівника,  висловив вдячність людям, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення.

Усі присутні на заході перейнялись почуттям вдячності до людей, які щоденно  допомагають соціально незахищеним громадянам справитися з нелегкими життєвими обставинами, додають віри і впевненості у завтрашньому дні, за працю, сповнену гуманізму, милосердя, любові і тепла.  

Гарного настрою та позитивних емоцій учасникам заходу додали аматори сцени районного будинку культури.