Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

У районі відзначили 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  9 травня, у місті Чуднів відбувся урочистий мітинг, у якому взяли участь керівники району та міста, працівники районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районної ради, ветерани, військові, духовенство, молодь, громадськість.
Зі словами щирої вдячності та привітаннями до ветеранів Другої світової війни та присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олександр лаврук, голова районної ради Павло Домашенко, в.о.Чуднівського міського голови Галина Вербельчук та голова районної організації ветеранів Микола Шваб. Миру, безхмарного неба, довгих років життя, міцного здоров'я, достатку та благополуччя бажали цього дня ветеранам.

Голова райдержадміністрації Олександр Лаврук своїм  виступом підкреслив, що один із головних уроків, які дала нам та страшна війна, полягає в тому, що ми будемо непереможними лише тоді, коли об’єднаємо свої зусилля. Ця істина, а також те, що велика Перемога була здобута передусім завдяки великій любові до своєї Батьківщини та непохитній вірі у свій народ, мають стати моральним орієнтиром для кожного з нас, основою для розбудови нашого краю та держави, єднання народу України. Слова особливої вдячності були адресовані поколінню, яке до останку віддало себе боротьбі з нацизмом і заплатило за порятунок людства найдорожчим – життям і здоров’ям. 

Учасники заходу вшанували  пам'ять загиблих на фронтах, закатованих у фашиських катівнях, замучених голодом, замордованих страшною війною, хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Обеліска. 

Цього дня всі жителі міста та району прикрашали свій одяг символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни – червоним маком. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

Глибока шана і низький уклін вам, дорогі наші воїни-захисники, за вашу мужність і звитягу, терпіння і героїзм!

Усі присутні пригощались смачною кашею із польової кухні та гарячим духмяним чаєм.