Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Чуднівщина відзначила 75-у річницю визволення від нацистських загарбників

З нагоди 75-ї річниці визволення Чуднівщини від нацистських загарбників, 9 січня, у районному будинку культури  відбулись урочистості за участю керівників району, міста, делегацій підприємств, установ та організацій, сіл, селищ, учасників бойових дій у зоні АТО та ООС, громадськості, засобів масової інформації.
 
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх, хто з честю виконав головний обов’язок – захист рідної землі та делегували молодь з квітами до пам’ятних місць, пов’язаних з героїчним минулим та сьогоденням Чуднівщини

Зі  словами  щирої  вдячності  та  привітаннями  зі  святом  визволення до ветеранів Другої світової війни та присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Лаврук, голова районної ради Павло Домашенко, Чуднівський міський голова Іван Розводовський, заступник голови районної ради ветеранів Микола Шваб, голова громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Житомирській області, в м.Чуднів та Чуднівському районі» Павло Брюханов та донька учасника бойових дій Другої світової війни Людмила Чумак. Миру, безхмарного неба, довгих років життя, міцного здоров'я, достатку та благополуччя бажали виступаючі ветеранам та усім жителям району.

Гарного святкового настрою учасникам заходу додав  змістовний концерт за участю аматорів районного будинку культури та творчих колективів і виконавців населених пунктів району, організований сектором культури райдержадміністрації.

Глибока шана і низький уклін вам, дорогі наші воїни-захисники, за вашу мужність і звитягу, терпіння і героїзм! Зі святом!