Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Хочете знати все про податкову знижку на навчання – телефонуйте на «гарячу лінію»

Про те, як отримати податкову знижку розкажуть жителям області під час проведення «гарячої телефонної лінії». Якщо маєте запитання на цю тему, сміливо телефонуйте та отримайте відповіді фахівця з управління юстиції Житомирської області.
 За повідомленням Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 8 листопада з 11.00 до 13.00 у службі психологічної допомоги відбудеться «гаряча лінія» на тему – «Як отримати податкову знижку на навчання?».

 📲 Телефонуйте за номером: (068) 718-59-82

На запитання від жителів області буде відповідати начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного управління юстиції Житомирської області Світлана Шостак.

Довідково. Громадяни України можуть подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Тобто, право на отримання податкової знижки мають платник податку та/або члени сім’ї першого ступеня спорідненості (батьки, чоловік, дружина, діти, у тому числі усиновлені).

 Після проведення відповідних перерахунків кошти будуть повернуті платнику протягом 60 днів у спосіб, зазначений ним у декларації.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, договорами з навчальним закладом, довідкою про отримані у звітному році доходи; документами, які підтверджують ступінь споріднення тощо.