Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

До відома громадян!

Чуднівський районний сектор ДСНС України повідомляє про внесення змін до деяких законодавчих актів.
Районний сектор, у межах повноважень, повідомляє, що 14 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 80 «Про внесення змін до порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки ( далі – Постанова ) .

Постанову розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність до вимог законів України «Про адміністративні послуги»  та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами  - підприємцями» .

Документом вдосконалено процедуру подання і реєстрації  декларації та надано можливість суб’єкту господарювання не засвідчувати її відбитком своєї печатки або, у разі відсутності печатки, – нотаріально.

Постанова удосконалює процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а також надає можливість  суб’єкту господарювання подати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі, через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС .

Також Постановою затверджено нову форму декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки .