Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

До уваги зацікавлених осіб

ФОРУМ «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України інформує про проведення XVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», що проходитиме з 6 по 8 листопада               2018 року на території виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15)

У рамках форуму:

Галузева експозиція «ПЕК України»
за участю державних компаній, які працюють у сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії.
   
XVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2018»
(електротехнічне, енергетичне устаткування, електричні підстанції, лінії електропередачі, кабелі, проводи, промислова світлотехніка, автоматизація, КВПіА).
    
ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY EXPO-2018» 
(бурильні установки, прохідницькі та очисні комплекси, шахтна і кар’єрна спецтехніка, гірничозбагачувальне обладнання, вентиляторні і компресорні установки, автоматизація, засоби індивідуального захисту та безпеки гірничих робіт).
   
ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2018» (бурові установки, устаткування для ремонту та експлуатації свердловин, насосна і компресорна техніка, нафтогазопроводи, арматура, автоматизація, КВПіА, нафтогазопереробка, нафтогазосховища, пожежна і екологічна безпека).
   
Ділова програма Форуму присвячена питанням підвищення рівня енергетичної безпеки країни, реформування ПЕК та залучення інвестицій, модернізації енергетичних об’єктів.

За додатковою інформацією звертатись за
тел. (044) 201-11-57/67/78 ТОВ «МВЦ», e-mail: Lyudmila@iec-expo.com.ua    сайт http://www. iec-expo.com.ua