Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Працівники культури обговорили ряд актуальних питань щодо діяльності закладів культури району

16 травня у приміщенні районного будинку культури відбулася нарада-семінар працівників культури району, на якій розглянуто низку актуальних питань щодо діяльності закладів.
Зокрема:  про стан роботи з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у закладах культури району (за участю заступника начальника  19 ДПРЧ (м.Чуднів) Розмаїтого О.А.); про участь працівників культури району у підготовці та відзначенні 95-ої річниці утворення Чуднівського району.

Також акцентовано увагу на основних напрямках діяльності закладів культури району у ІІІ кварталі.
     
Нараду провела завідувач сектору культури райдержадміністрації Світлана Захарченко.

Крім того, на секційному занятті клубних працівників, яке провела завідуюча РОМЦом Валентина Богодвид, детально розглянуто Положення районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, присвяченого 95-річчю утворення Чуднівського району, який заплановано на 3 серпня .

Під час секційного  заняття з працівниками бібліотечних закладів району, яке провела директор Чуднівської ЦРБ Алла Роль, деталізовано шляхи виконання заходів щодо участі у конкурсі «Краща сільська бібліотека» та щодо відзначення 95-річчя Чуднівського району. З  цих  питань, а також з інших питань робочого характеру виступила провідний методист ЦРБ Ольга Романець.

Секційне заняття бібліотечних працівників продовжилось у приміщенні Чуднівської ЦРБ, де бібліотекарі відвідали  діючий інформаційно-ресурсний центр, ознайомилися з новими книжковими надходженнями, отримали нові книги для своїх бібліотек та оглянули  влаштовані у районній бібліотеці тематичні виставки.