Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Чуднівщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого біля меморіалу воїнам-афганцям у м. Чуднів відбулось зібрання за участю керівників району та міста, воїнів-інтернаціоналістів, депутатського корпусу, ветеранських організацій, працівників установ та організацій, громадськості. Учасники згадали загиблих земляків – афганців,... 
а також сьогоднішніх захисників України, чуднівчан, які поклали життя на вівтар незалежності, єдності та цілісності рідної землі.

Зі словами подяки до воїнів-афганців, звернулись голова районної ради Павло Домашенко, в.о.міського голови Сергій Костяков, голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані Володимир Сусол, голова районної ради ветеранів Микола Шваб. Виступаючі бажали всім миру і злагоди на рідній землі, щастя кожній родині, кращої долі нашим дітям і внукам.

Окремі воїни-інтернаціоналісти отримали нагороди від райдержадміністрації, районної та міської рад, ветеранської організації.

У скорботному мовчанні учасники заходу схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся додому з далекої Афганської війни і воїнів, які загинули на теренах інших держав та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.