Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

На нараді з міським, селищними, сільськими головами обговорено ряд актуальних для району питань

Голова райдержадміністрації Олександр Лаврук провів нараду з міським, селищними, сільськими головами, на якій розглянуто ряд важливих для району питань.
Зокрема, на нараді йшлося: про осінній  призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України; про заходи із запобігання терористичним та диверсійним проявам; про особливості формування місцевих бюджетів району на 2019 рік; про функціонування соціального відділення для постійного або тимчасового проживання (с.Краснопіль).

Крім того розглянуто питання щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів  соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, забезпечення в осінньо-зимовий період 2018-2019 років безперебійних та безпечних умов руху автотранспорту на автодорогах району та про стан справ у районі щодо укладення декларацій із лікарями.  
    
Свою думку з приводу усіх зазначених питань висловили голова райдержадміністрації Олександр Лаврук та голова районної ради Павло Домашенко.  
    
У нараді взяли участь керівники та представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, районних установ, підприємств та організацій.