Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Ви разом зі мною змінюєте всю Україну, – Президент України на Раді регіонального розвитку Житомирщини

Можливості та перспективний план розвитку на 2019-2021 роки обрали у Житомирі, 11 березня, під час засідання Ради регіонального розвитку області під головуванням Президента України Петра Порошенка.
Глава держави підкреслив: «Житомирщина показує унікальний приклад змін та розвитку територіальних громад».

    «На Житомирщині чи не першими зрозуміли ідею децентралізації. Зрозуміли і взялися реалізувати. І тут присутні люди, які кардинально змінюють Житомирщину. Ще раз дякую, бо ви змінюєте не лише свою громаду, не лише Житомирщину. Ви разом зі мною змінюєте всю Україну», – сказав Петро Порошенко.

На Раді регіонального розвитку Житомирщини – окрема увага реформі децентралізації, адже саме завдяки їй у територій з’явилися можливості. Від старту цього процесу створили 53 об’єднані територіальні громади в області. Там уже утеплюють школи, відновлюють дитячі садочки, ремонтують дороги та влаштовують вуличне освітлення.

    «Ми готові співфінансувати проекти і з обласного бюджету, міських бюджетів, і бюджетів громад. Адже це гарантія, що нам разом їх вдасться реалізувати. Переконаний, що кожна справа, кожна реформа має ім’я. Ім’я децентралізації – Петро Порошенко», – сказав голова ОДА Ігор Гундич.

Нагадаємо, що перспективним планом розвитку Житомирщини на три роки визначили до реалізації 700 проектів.