Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

«Корчагінець» зустрічає гостей

З 5 червня 2017 року розпочався   оздоровчий  сезон в комунальному підприємстві «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець», який знаходиться у с. Троща.
За кошти районного, сільських, селищних рад району, Чуднівської міської ради та  приватних підприємств,  закуплено 96 путівок для дітей пільгових категорій, з них коштом районного бюджету придбано 63 путівки для дітей району. Нині там набираються сил, здоров’я, натхнення, знайомляться, граються, веселяться та спілкуються близько 100  дітей. Щоденно в таборі проводяться різноманітні, змістовні, захоплюючі заходи.
   
8 червня оздоровчий сезон-2017 було урочисто відкрито. З відкриттям табірної зміни діток привітали перший заступник голови  райдержадміністрації Загоненко Н.П., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ратошнюк В.В., начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Свідан А.В., директор табору   Павленко Л.В.

Гарними, змістовними виступами всіх присутніх порадували вихованці табору «Корчагінець», а юні артисти районного будинку культури та Чуднівської гімназії подарували чудову концертну програму.
 
Сподіваємось, що кожна дитина, яка відпочине в таборі «Корчагінець» отримає незабутні враження від відпочинку, знайде нових друзів та поповнить запас енергії на новий навчальний рік.

Начальник відділу у справах
сім'ї, молоді та спорту
райдержадміністрації                                                    А. В. Свідан