Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Оздоровчий сезон табору Корчагінець розпочато

Cпортивно –оздоровчий табір «Корчагінець», що знаходиться в с. Троща Чуднівського району розпочав свою роботу. Працюватиме заклад впродовж  літа у три зміни.
Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках.

Сьогодні, 8 червня, в урочистому відкритті першої табірної зміни взяли участь голова районної ради Павло Домашенко та перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Загоненко.

На офіційній урочистій лінійці “Ми діти твої Україно»” відбулось представлення  усіх загонів. Кожен загін обрав собі девіз, емблему, символи та різнокольорові галстуки.

Вітаючи присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Загоненко  сказала: “Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час”. Наталія Павлівна  побажала  дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору – нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

Зі щирими привітаннями до вихованців та працівників закладу звернувся  і голова районної ради Павло  Домашенко.

Як і годиться до свята, окрім гарних привітань та побажань, у цей день діти скуштували  духмяний коровай від дирекції табору.

На завершення офіційної частини вихованців  табору  привітали концертною програмою  учасники художньої самодіяльності районного та міського  будинків культури.

Начальник відділу у справах сімї,
молоді та спорту                                                    Аліна Свідан