Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Менше, ніж за 5 років, ми перетворили армію в гарантію суверенітету і незалежності держави, – Президент у Житомирі

За останні роки Збройні сили України відродилися і стали гарантією суверенітету і незалежності держави.

 
На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко вчора, 11 березня, під час спілкування з бійцями 95-ї окремої десантно-штурмової бригади на Житомирщині.

    «Ви пам’ятаєте, з чого нам довелося починати. У 2014 році армія була розграбована, принижена, не було бронежилетів, розгрузок, аптечок, харчування, речового забезпечення, бронетехніки, інколи вирушали на передову на шкільних автобусах. Не було найнеобхіднішого. Озброєння було, яке не стріляло. І зараз ми можемо про це відверто сказати. У неймовірно короткий термін Збройні сили України відродилися завдяки потужній підтримці українського народу, добровольців і волонтерів, мужності наших воїнів і рішучих дій влади. Ми з вами були творцями кардинальних змін, які відбулися. Менше, ніж за 5 років, перетворили нашу армію в реальну і потужну силу, гарантію суверенітету і незалежності нашої держави», – зазначив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що захищатиме армію від тих, хто наживається на бійцях, і ніщо не захистить злочинців від відповідальності.

    «Моє завдання як Верховного Головнокомандувача, поки армія захищає фронт, захистити її в тилу, прикрити від політиканів, які паплюжать результати всього, що зроблено. Наголошую – ані прізвища, ані посади, ані давні знайомства – нічого не прикриє і не захистить жодного спритного ділка».

Нагадаємо, під час візиту на Житомирщину Петро Порошенко відкрив перші 4 гуртожитки поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників.