Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей

Відповідно до вимог Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 №1160 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 р. і від 26 червня 2013 р. № 450, Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженою наказом Міністерства оборони України від 31.07.2018 року № 380, отримання компенсації за піднайом житлового приміщення особами офіцерського складу (у тому числі особам, які проходять службу за призовом осіб офіцерського складу) та особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, відповідно до вимог статті 12 Закону, виплата компенсації здійснюється військовослужбовцям у разі відсутності жилого приміщення за місцем проходження служби та неможливості надання військовослужбовцям службових житлових приміщень.

Грошова компенсація не виплачується військовослужбовцям при наявності у військовій частині будь-якого житлового приміщення (гуртожитку, спеціально пристосованих казарм, переобладнаних будівель, тощо).

Розмір компенсації за піднайом щороку визначається з огляду на наявний фінансовий ресурс, передбачений в кошторисі Міноборони для цієї виплати на відповідний бюджетний період.