Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

На території Іванопільської селищної ради проведено профілактичний рейд

12 лютого працівниками служби у справах дітей, центру соціальних служб, сектору Управління ДСНС України в Житомирській області, відділення поліції спільно з представником Іванопільської селищної ради здійснено профілактичний рейд на  території Іванопільської селищної ради.  

У ході рейду обстежено житлово-побутові умови проживання  дітей,  які перебувають в складних життєвих обставинах.
  
З батьками проведено профілактичну роботу  щодо належного виконання своїх обов’язків, створення належних умов для розвитку та проживання дітей, систематичного відвідування дітьми навчальних закладів, недопущення зловживання спиртними напоями та залишення дітей без нагляду. Також акцентовано увагу на питанні дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації електромереж, електроприладів, газових приладів та пічного опалення. Роз’яснено про відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків та наголошено, що у разі загрози життю та здоров’ю дітей буде здійснено їх невідкладне  відібрання. 

У КЗ «Іванопільський ліцей» проведено профілактичну бесіду з учнями 7 та 10 класів на тему: «Булінгу –ні!». Роз’яснено про  відповідальність за вчинення правопорушень та злочинів, ознайомлено з правилами пожежної безпеки в побуті.

Крім того, проведено перевірку закладу торгівлі щодо недопущення порушень  правил торгівлі  алкогольними напоями. Порушень та дітей в закладі не виявлено. З працівниками та власниками закладу проведено профілактичну роботу щодо недопущення продажу алкогольних напоїв дітям, попереджено про відповідальність. 


Начальник служби                                               Начальник районного сектору
у справах дітей                                                    Управління ДСНС України  в                    
райдержадміністрації                                          Житомирській області
Наталія ЛЕВИЦЬКА                                             Юрій ОТАМАНСЬКИЙ