Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Превентивна робата з подолання шкідливих звичок у молоді та неповнолітніх, які перебувають на обліку в Чуднівському районному секторі з питань пробації

Відомо, що шкідливі звички руйнують людину як із середини, так і ззовні: тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія…
Через зловживання ними людина втрачає зв'язок з оточуючими людьми та врешті-решт із самою собою. Вона перестає сповідувати норми здорового пособу життя, бачити світ навколо себе, втрачає інтерес до всього цінного та хорошого, що є у житті. Але страшним є те, що серед таких людей нині переважає молодь, якій жити і працювати у молодій державі. Сьогодні проблема поширення шкідливих звичок серед підростаючого покоління є вкрай загрозливою. Під впливом алкоголю та наркотиків молоді люди скоюють не лише правопорушення, але й злочини, в тому числі і тяжкі, і опиняються у виправних та виховних колоніях, які, як добре розуміємо, не є найкращим місцем для їхнього виховання та розвитку. Важливо спонукати їх визнати необхідність змінити ставлення до власного здоров'я.                               

З цією метою 13 березня 2018 року тимчасово виконуючим обов’язки директора Чуднівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяною Чирун спільно із начальником Чуднівського районного сектору з питань пробації капітаном внутрішньої служби Наталією Микульською проведено зустріч та тему «Профілактика негативних явищ: тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії у молодіжному середовищі” з неповнолітніми та особами молодіжного віку, які перебувають на обліку Чуднівського районного сектору з питань пробації.

З підобліковими районного сектору з питань пробації  говорили про способи подолання шкідливих звичок, про ведення здорового способу життя, про особливості відповідальності за ухилення від виконання обов'язків, покладених на них судом при відбуванні кримінальних покарань без позбавлення волі та про створення мотивації для позитивних змін у власному житті.

По закінченню даної зустрічі всі учасники отримали друковану продукцію.