Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Інтернет-залежність та її наслідки серед молоді, яка перебуває на обліку в Чуднівському районному секторі з питань пробації

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Мирослава Скоржепа спільно із працівниками Чуднівського районного сектору з питань пробації провели профілактично-виховний захід на тему «Що таке Інтернет-залежність та які її наслідки?» з неповнолітніми, засудженими до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, які перебувають на обліку в РС з питань пробації.

В ході заходу неповнолітнім засудженим роз’яснено, що Інтернет, як і все у житті, має дві сторони – чорну і білу. Крім багатьох переваг, він несе у собі певні незручності та небезпеки. Адже для багатьох людей Інтернет став ще одним видом наркотиків, який за силою своєї дії і прихильності не поступається алкоголю і нікотину. Неповнолітнім наголошено, що якщо основне коло їх спілкування складають віртуальні друзі, над цим варто замислитись, адже втеча від реальності у віртуальний світ може призвести до серйозних психологічних проблем. Також наведено ряд хвороб, які спричинює тривале сидіння за комп’ютером, планшетом чи смартфоном: викривлення хребта, зміну постави, міопію тощо. Також учнів ознайомлено із видом агресії, який набув поширення у сучасному житті, та якому часто піддаються діти – кібербулінгом, тобто булінгом в Інтернеті.
Юнаки переглянули відеоролик «Інтернетзалежність», обговорили його, ділились особистим досвідом та власними міркуваннями.

Додатково з неповнолітніми засудженими проведено чергову профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення повторно злочинів чи правопорушень та попереджено про наслідки порушення умов перебування на обліку в районному секторі з питань пробації.  
 

Лілія Фурман,
в.о. начальника Чуднівського районного сектору з питань пробації