Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Відбулось засідання позачергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання

5 грудня відбулось засідання позачергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, під час якого депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.
Голова районної ради Павло Домашенко привітав депутатів районної та місцевих рад, сільських та селищних голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів, ветеранів та жителів всіх територіальних громад сіл і селищ району з Днем місцевого самоврядування, подякував за працю та активну участь у житті району.

Усіх, хто причетний до місцевого самоврядування, привітав у своєму виступі голова райдержадміністрації Олександр Лаврук. Керівник зазначив, що без реалізації права людей впливати на розв'язання проблем свого краю, розвиток країни неможливий. Тому питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами залишається і надалі одним із найактуальніших. Сьогодні люди чекають змін. І вони мають їх бачити і відчувати.  Потрібно щодня доводити, що реформа децентралізації, яка зараз проводиться в країні – це правильний вибір, що вона сприяє не лише розвитку України, але і Житомирщини, і Чуднівщини, зокрема. На цьому зараз акцентують увагу керівники і області, і держави.

Очільники району привітали також  зі святом волонтерів, висловили щирі слова подяки від імені кожного громадянина за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує, та  побажали успіхів у всіх справах і починаннях.

За патріотизм та особистий вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, оперативне вирішення питань щодо соціального та матеріального забезпечення учасників операції об'єднаних сил, співпрацю, розвиток волонтерського руху та з нагоди свята кращих волонтерів району відзначено подяками.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віктор Заруцький,   керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищні, сільські голови, керівники бюджетних установ району, представники засобів масової інформації.

По завершенні сесії відбувся святковий концерт гурту "Джерела" Житомирського районну.