Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

«Вишиванка – твій генетичний код»

Сектор культури, молоді та спорту райдержадміністрації запрошує всіх охочих взяти участь у флешмобі до Дня вишиванки – «Вишиванка – твій генетичний код»
День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Свято у 2020 році припадає на 21 травня, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору. Найдавнішою є вишивка білим по білому. Але рукоділлю передувала довга процедура. Нитки вибілювали 3 роки.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.
           
Не забудьте до четверга підготувати свою найкращу вишиванку, щоб долучитися до цього яскравого і патріотичного флешмобу!

Запрошуємо Вас взяти участь у флешмобі до Дня вишиванки - «Вишиванка – твій генетичний код». Прийдіть  на роботу 21 травня 2020 року у вишиванці, сфотографуйтеся, потім поширюйте свої світлини у соцмережах

Давайте зберемо максимальну кількість фотографій у ВИШИВАНКАХ.

 Будемо неймовірно вдячні!