Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Сьогодні Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
    
В рамках  відзначення Дня Сім’ї в районі проходять різні цікаві заходи, акції, інтерактивні зустрічі. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.
 
До речі, на території нашого району проживає близько 2880 сімей з дітьми, з них 1256 – це молоді сім’ї (батьки віком до 35 років).  
 
Згідно з обробленими даними у районі проживає 444 багатодітні сім’ї, у яких виховується 1529 дітей. З них: 195 сімей у 2017 році скористалися правом 50% знижки оплати за користування комунальними послугами, 18 сімей скористалися правом 50% знижки вартості  твердого палива, газу, 9 сімей, скористалися правом 50% знижки плати за користування житлом, 104 сім’ї, отримують соціальну допомогу як малозабезпечені, таким чином діти із 104 багатодітних малозабезпечених сімей, звільнені від плати за харчування у навчальних закладах.
 
У  2017 році виписано та вручено 59 посвідчень батьків з багатодітних сімей для користування соціальними пільгами та 33 посвідчення для дітей з багатодітних сімей. До єдиного реєстру багатодітних сімей включено 42 сім’ї . Присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 7 жінкам району.

На даний час подано матеріали на присвоєння почесного звання 3 жінкам району.

А загалом,  упродовж 2004-2017 року присвоєнно почесне звання «Мати – героїня» 439 жінкам, які проживають на території Чуднівського району.


Начальник відділу у справах сім’ї,
молоді та спорту райдержадміністрації                                      Аліна Свідан