Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

До уваги управлінців середньої та вищої ланки підприємств та підприємців

Відповідно до листа Міністерства  економічного розвитку і  торгівлі України  від 11.12.2018 року №3611  повідомляється про  започаткування нового  формату Програми  Федерального  міністерства  економіки та енергетики Німеччини  для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна  кооперація  з фокусом  на Індустрію 4.0
До  участі  запрошуються  управлінці середньої та вищої ланки підприємств , підприємці , які  займаються  дослідженнями  та розробками новітніх технологій , інноваційних  стартапів , ІТ для Індустрії 4.0 .
Зокрема за такими напрямками :
-    Діджиталізація  підприємств  та виробництва ;
-    Роботизація на виробництві та в сфері послуг , промислова автоматизація ;
-    Адитивне виробництво ( 3Д - друк );
-    Нові матеріали ;
-    Масова  кастомізація ;
-    Безпілотний транспорт – автомобілі , навантажувачі ,літальні апарати , їх застосування  , у тому числі , в  промисловості та сільському  господарстві ;
-    Смарт фармінг ;
-    Смарт енергоефективність ,технології зберігання  та передачі даних ;
-    Інтернет речей та послуг ;
-    Комунікації та зв'язок ;
-    Big Data ;
-    Блокчейн ;
-    Робота з інформацією ;
-    Штучний інтелект.

Термін  подання  документів для  участі у цьому  напрямку завершується 14 січня 2019 року . Для участі  у бізнес  візиті до Німеччини  учасникам  необхідне володіння  англійською мовою. Актуальна і детальна  інформація  розміщена за посиланням :https //bit.ly/2rjxMV8.

За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою  у регіоні  пропонуємо  звернутисядо Світлани  Степащенко – керівника  проектного офісу Програми за тел: ( 044) 228-42-53 , (044) 531-30-56 , електронна адреса : Svetlana.stepashchenko@giz.de.