Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Служба у справах дітей повідомляє

04 лютого головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Мирослава Скоржепа спільно з інспектором ювенальної превенції Чуднівського відділення поліції Надією Петрик та представником Вільшанської сільської ради Валентиною Чирицею провели профілактичний рейд «Діти вулиці» на території с. Вільшанка.
Під час рейду здійснено перевірку стану виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно неповнолітнього сина, стосовно якого надійшла інформація з Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів про систематичні пропуски занять без поважних причин. При обстеженні виявлено задовільні умови для проживання дитини. З матір’ю проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення зловживання алкогольними напоями, неприпустимості залишення сина на догляд сторонніх осіб, контролю за місцем його перебування та відвідуванням занять, попереджено про відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

З неповнолітнім проведено профілактичну бесіду щодо систематичного відвідування школи, дотримання правил поведінки та розпорядку у навчальному закладі, дотримання правил особистої гігієни, неприпустимості вживання алкогольних напоїв, тютюнових чи наркотичних виробів, заборони перебування у громадських місцях після 22.00 години без супроводу дорослих осіб.