Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Акція Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» триває

05 грудня начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Левицькою та головним спеціалістом служби у справах дітей Мариною Ткачук, в рамках обласного етапу акції  Всесвітньої кампанії, «16 днів проти насильства» проведено ряд заходів.
Виховний захід з учнями 6 класу Іванопільського ліцею на тему «Запобігання вчиненню насильства, жорстокого поводження  в сім'ї  відносно дітей».  Дітей ознайомлено із формами насильства та  із «Памяткою учня» . Дітям роздано буклети з  відповідної тематики.

На території Іванопільської селищної ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», в ході якого здійснено перевірку 2 –х торгівельних закладів.  Порушень правил торгівлі спиртними та тютюновими виробами не виявлено. Продавцям надано інформаційні наліпки про заборону продажу алкогольних  напоїв, пива та тютюнових виробів особам, які не  досягли 18 років для розміщення в приміщенні.

Здійснено перевірку стану виконання матір'ю батьківських обов'язків відносно 3 –х малолітніх дітей, які проживають на території Галіївської сільської ради.

Також начальник Чуднівського районного сектору ДСНС  в Житомирській області Юрій Отаманський провів з учнями Іванопільського ліцею профілактичну бесіду на тему «Безпечні зимові канікули»,  під час якої ознайомив дітей із правилами користування електроприладами, пічним опаленням та поведінкою на льоду.